Drobnyremont.pl

O nas

Każdego dnia poprawiamy jakość życia naszych klientów, remontując ich domy i usuwając bieżące usterki. Zapewniamy kompleksową obsługę, co oszczędza czas i pieniądze zleceniodawców. Z pełnym przekonaniem gwarantujemy jakość usług jako ich wykonawca, a nie pośrednik. Jesteśmy odpowiedzialni i ubezpieczeni. Jako Drobnyremont.pl sp. z o.o. stosujemy przejrzyste zasady rozliczeń, używamy profesjonalnych szablonów zamówień, wystawiamy faktury.

Dzięki kompetencjom naszego zespołu, oferujemy pakiety konsultacji dekoratorskich, remonty mieszkań i naprawy domowych awarii, a także realizujemy niezbędne do ich wykonania zakupy. Pracujemy wyłącznie na jakościowych materiałach i częściach zamiennych a nasze ekipy mają doświadczenie w realizacji projektów renomowanych pracowni architektury wnętrz. Szanując czas naszych klientów, gwarantujemy sprawną realizację zleconych prac.

 

Pracujemy w nowoczesny sposób, z nastawieniem na skuteczność. Jednocześnie szanujemy pracę naszych specjalistów, oferując atrakcyjne warunki zatrudnienia. Bliska jest nam postawa „odnawiaj, nie wyrzucaj” i poszanowanie środowiska naturalnego. Chętnie podejmujemy się prac renowacyjnych (m.in. grzejników, drzwi czy mebli). Zapraszamy do współpracy i wysyłania zapytań na adres mailowy: kontakt@drobnyremont.pl.